2020-05-10 - Pomóż nam

W dobie pandemii wszyscy stanęliśmy w obliczu nowych, poważnych problemów. Jednym z nich są problemy finansowe. My także się ich obawiamy, a szczególnie tego, ze zabraknie nam funduszy na bieżącą działalność np. opłacenie telefonów czy strony internetowej. A bez tego nie zdołamy tworzyć nowych projektów, obiegać się o granty i po prostu działać.
Oczywiście liczymy na wpłaty od Was w ramach 1% podatku dochodowego. Ale jest tak wiele innych organizacji, które również proszą o 1%.
Dlatego prosimy Was o coś, jeszcze innego, a mianowicie o wspieranie nas w trakcie robienia zakupów przez internet..Sądzimy, że robicie ich sporo. Nic Was to nie będzie kosztowało, tylko kilka kliknięć.
Ze strony https://fanimani.pl/ziemia-i-my-centrum-edukacji-ekologicz…/ pobierzcie zainstalujcie "przypominajkę", a uruchomi się ona zawsze, gdy wejdziecie na stronę sklepu współpracującego z portalem FaniMani.pl Zapyta Was czy chcecie dokonać darowizny na naszą rzecz, po kliknięciu aktywuj darowiznę, z sumy jaką zapłacicie niewielki procent trafi do naszej organizacji. Wielu darczyńców nawet kilku groszy sprawi, że będziemy mieć pieniądze na konieczne wydatki.
 

Aktualności

tworzenie stron webon.pl