2020-05-10 - Pomóż nam

W dobie pandemii wszyscy stanęliśmy w obliczu nowych, poważnych problemów. Jednym z nich są problemy finansowe. My także się ich obawiamy, a szczególnie tego, ze zabraknie nam funduszy na bieżącą działalność np. opłacenie telefonów czy strony internetowej. A bez tego nie zdołamy tworzyć nowych projektów, obiegać się o granty i po prostu działać.
Oczywiście liczymy na wpłaty od Was w ramach 1% podatku dochodowego. Ale jest tak wiele innych organizacji, które również proszą o 1%.
Dlatego prosimy Was o coś, jeszcze innego, a mianowicie o wspieranie nas w trakcie robienia zakupów przez internet..Sądzimy, że robicie ich sporo. Nic Was to nie będzie kosztowało, tylko kilka kliknięć.
Ze strony https://fanimani.pl/ziemia-i-my-centrum-edukacji-ekologicz…/ pobierzcie zainstalujcie "przypominajkę", a uruchomi się ona zawsze, gdy wejdziecie na stronę sklepu współpracującego z portalem FaniMani.pl Zapyta Was czy chcecie dokonać darowizny na naszą rzecz, po kliknięciu aktywuj darowiznę, z sumy jaką zapłacicie niewielki procent trafi do naszej organizacji. Wielu darczyńców nawet kilku groszy sprawi, że będziemy mieć pieniądze na konieczne wydatki.
 

Witamy na naszej stronie

Jesteśmy stowarzyszenime osób fizycznych ,ktore za swój cel przyjęło  propagowanie wiedzy o środowisku naturalnym, jego wartościach i znaczeniu dla człowieka . Ważnym elementem naszych działań jest wskazywanie zagrożeń jakie dla środowiska i dla siebie samego stwarza człowiek.

Organizujemy warsztaty dla dzieci i młodzieży , konkursy o zasięgu ogólnokrajowym i regionalnym, seminaria i in.

Jesteśmy organizacją non-profit .

tworzenie stron webon.pl