Wyniki I etapu ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Małe i duże, z bliska i z daleka”
Co to były za emocje! Wybór nie był łatwy, ale nasze jury podjęło ostateczną decyzję. Sprawdź, kto przeszedł do kolejnego etapu naszego konkursu fotograficznego.
Pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Małe i duże, z bliska i z daleka” oficjalnie dobiegł końca. Poniżej publikujemy listę młodych fotografów, których prace zakwalifikowały się do ścisłego finału.
Zadanie stojące przed uczestnikami nie należało do najprostszych. Młodzi twórcy mieli za zadanie stworzyć unikalny tryptyk. Trzy spójne tematycznie zdjęcia miały opowiedzieć historię o naturze z różnych perspektyw: od mikroszczegółów, przez panoramy i ekosystemy, aż po artystyczną interpretację natury.
Poziom nadesłanych zgłoszeń przeszedł nasze oczekiwania. Oto trzydziestu jeden autorów z różnych zakątków Polski, których tryptyki powalczą o ostateczne zwycięstwo:
1. Julia Król – Sosnowiec
2. Franciszek Ronowiecki – Chełm
3. Agnieszka Motuk – Augustów
4. Alan Papliński – Siedlce
5. Szymon Sobotka – Warszawa
6. Wiktor Hulalka – Wolsztyn
7. Jan Majewski – Łodź
8. Anna Górczyński – Świeradów Zdrój
9. Anna Zwolska – Nowa Sól
10. Antonina Gil – Rogoziniec
11. Franciszek Gil – Czarnowice
12. Pola Drobek – Czarnowice
13. Julia Korepta – Sosnowiec
14. Jakub Budny – Strzelno
15. Antoni Brejecki – Strzelno
16. Karolina Dudka – Kostomłoty
17. Olga Bielesza – Krasnystaw
18. Milena Paszek – Tychy
19. Aleksander Czynszak – Strzelno
20. Wojciech Musiał
21. Zuzanna Kucharska – Radom
22. Marcel Stark
23. Piotr Kaczmarek – Wolsztyn
24. Bartosz Dąbski – Wolsztyn
25. Yuliia Shuplyna – Wolsztyn
26. Bartosz Kaczmarek – Zbąszynek
27. Adam Filipek – Krzeszowice
28. Anna Kożuch – Laskowa
29. Alicja Szczechla – Kroczyce
30. Maja Szczechla – Kroczyce
31. Zuzanna Bachowska – Grabowa
Wszystkich zakwalifikowanych autorów zapraszamy do drugiego etapu konkursu. Zgodnie z regulaminem, Waszym kolejnym zadaniem jest przesłanie nagrodzonych fotografii w formie papierowej (odbitki w formacie 15 × 21 cm, papier matowy) do dnia 28 maja br. na nasz adres:
Ziemia i My Centrum Edukacji Ekologicznej
41-300 Dąbrowa Górnicza
Ul. Sienkiewicza 6a
POBIERZ PEŁEN REGULAMIN KONKURSU ⭣
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i za to, że zechcieliście podzielić się z nami swoim spojrzeniem na świat! Masz smykałkę do pisania? Zapraszamy także do udziału w naszym ogólnopolskim konkursie dziennikarskim „Głos młodzieży Antropocenu„.
Konkurs realizowany jest dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach projektu „Kampania informacyjno-edukacyjna: Przygoda z klimatem”.

Dodaj komentarz